Váháte, jestli je balet, nebo baletní přípravka pro vaši ratolest tím pravým koníčkem a jestli nebude pro dítko příliš náročný? Balet se určitě řadí mezi těžké sporty s náročností pro fyzičku i disciplínu vaší ratolesti. To vše se však děti na hodinách baletních kurzů Filiánek naučí.

Baletní kurzy přinášejí celou řadu zdravotních benefitů. Děti si pod vedením zkušených lektorů vštípí správné držení těla a získají perfektní flexibilitu, navíc si v kurzech baletu vybudují kvalitní svalový korzet nezbytný pro správný vývoj.

Ve zdravém těle zdravý duch

Balet vyžaduje velkou míru soustředění, každý pohyb i baletní prvky je potřeba maximálně kontrolovat a provádět s přesností. I když to zní jako pro malé rošťáky nesplnitelná věc, opak je pravdou. Nenásilnou cestou naučí i ty nejdivočejší děti soustředit se a setrvat delší dobu při jedné činnosti. Zároveň rozvíjí i kreativitu a představivost dětských tanečníků.

Ať už je pro vaše dítko balet jenom mimoškolní zábava nebo koníček „na plný úvazek“, vše, co se v baletních lekcích Filiánku naučí, se mu bude hodit i ve všech stránkách běžného života.

Neváhejte a přihlaste potomka do lekcí baletu do naší taneční školy. Ve Filiánku jsme připraveni na všechny věkové kategorie a neposkytujeme pouze balet pro děti. Naší silnou stránkou je individuální přístup i celá řada doprovodných programů a akcí pro děti i Vás, rodiče.