thumbwww.brno.cz

Statutární město Brno finančně podporuje činnost Baletní školy Filiánek, mezinárodní baletní soutěž "Na špičkách" Brno a  účast žáků Baletní školy Filiánek na celosvětové taneční soutěži Dance World Cup.

thumbwww.brno-stred.cz

Statutární město Brno, městská část Brno - střed, finančně podpořilo závěrečné vystoupení žáků baletní školy "Filiánek se představuje".

thumbwww.bystrc.cz

Statutární město Brno, městská část Brno - Bystrc, finančně podpořilo provoz BŠ Filiánek.

thumbwww.filia.cz

Filia klub byl založen v září roku 1993. Působí v Brně a za 22 let jeho existence prošlo bazény klubu tisíce malých kojenců, batolat a dětí předškolního věku. Ať kojenci, batolátka nebo předškoláci, kterým je sedm let, všichni klub navštěvují ze stejných důvodů – radost z vody, pohybu a kamarádů.

thumbwww.barvirhracky.cz

Firma Hračky Barvíř sídlí v Brně, zabývá se velkobchodním prodejem hraček od roku 2000 a specializuje se na zásobování prodejen suvenýrů zoologických zahrad a dinoparků.

Tomu odpovídá sortiment nabízeného zboží se zvířecími motivy - plyšové hračky, figurky zvířat, pohlednice, přívěšky, trička a další. Zboží nakupuje od předních českých dovozců hraček nebo v zahraničí, kde má oficiální zastoupení několika předních firem v tomto oboru. 

thumbwww.haifa-design.cz

Sehraný tým profesionálů v oboru výstavnictví a reklamy.

thumbwww.autonova.cz

 

 

Prodej a servis vozidel ŠKODA
Servis Volkswagen 
Prodej a servis motocyklů KTM